++++


MAJ 2010

01.05. Sobota

Cykl: Partizans Night - Mayoovka
Muzyka: Jungle / DnB / Liquid

Slash & Blast (Shizotonic Crew ) / Opole
Coolbid
Impolite
Mr Floppy

Start: 21.00
Wjazd: 7 pln

---------------------------------------------------------------------------------

04.05. Wtorek

Cykl: Krzysztoftorek // DnB / Jungle // Open Decks

MAR & Citro + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

05.05. Środa

Cykl: Wednesday Dubstep Session // Open Decks

Ronin & Sprung + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

06.05. Czwartek

Impreza: LADYSCRAPER & DJ SKULL VOMIT EUROPE TOUR 2010
Muza: Breakcore / Raggacore / Speedcore

Dj`s:
Dj Skull Vomit (US)
Ladyscraper (UK)
Trippmatic
CLN
PZG
Pioter
JIANC
Mockstar

start: 21.00
wjazd: 8 pln

---------------------------------------------------------------------------------

07.05. Piątek

Cykl: Dubstep Ahead!
Muza: Dubstep / Grime

DRAMA / Londyn / UK
Blackleg / Częstochowa
CLN / Krk
Dubseed / Krk

Start: 22.00
Wjazd: 10 pln

---------------------------------------------------------------------------------

08.05. Sobota

Cykl: SuperVixa # 12
Muza: Happy HC / Rave / Old Skool

DJ/MC Sharkey (UK)
MK Fever
Torpex
Select
Sozi&Kade
Vj Tokimeki
MC Edee Dee
+ bar floor

Start: 22.00
Wjazd: 15 pln

---------------------------------------------------------------------------------

11.05. Wtorek

Cykl: Krzysztoftorek // DnB / Jungle Open Decks

MAR & Citro + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

12.05. Środa

Cykl: Wednesday Dubstep Session // Open Decks

Ronin & Sprung + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

13.05. Czwartek

Cykl: 1stClass 1stDays
Muza: Reggae / Dancehall / Ragga

trasa koncertowa promująca płytę
Silesian Soundsystem / Ceen & Chv like Dancehall /
+ Matys Selekta / Revolda Sound / Krk

start: 21.00
wjazd: 5/7 pln

---------------------------------------------------------------------------------

14.05. Piątek

Impreza: One Way vs. Paranoia
Muza: Drum`n`Bass / Jump Up

Destruction
Flash
Dess
Drumbassador
Sensimilia & Doc.Da.Name

Start: 21.00
Wjazd: 5/7 pln

---------------------------------------------------------------------------------

15.05. Sobota

Impreza: Urban Bass
Muza: Dubstep / Bassline / Breakz

Veelk aka I:Gor / PL
CLN
PZG
Richard Murderer

Start: 22.00
Wjazd: 8 pln

---------------------------------------------------------------------------------

18.05. Wtorek

Cykl: Krzysztoftorek // DnB / Jungle Open Decks

MAR & Citro + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

19.05. Środa

Cykl: Wednesday Dubstep Session // Open Decks

Ronin & Sprung + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

20.05. Czwartek

Cykl: 1stClass 1stDays
Muza: Reggae / Ragga / Dancehall

Niedziela Selekta / Krk

Start: 21.00
Wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

21.05. Piątek

Cykl: Jungle Kingdom # 7
Muza: Jungle / Ragga Jungle

Mad Dem Sound (USA)
Respecta Kru (PL)

Start: 22.00
Wjazd: 12 pln

---------------------------------------------------------------------------------

22.05. Sobota

Cykl: Dub Temple # 23
Muza: Dub / Roots Reggae

Kullar / Roots Youth (UK)
Roots Revival (Wwa)
Dubseed
Rootzkilla

Start: 22.00
Wjazd: 10 pln

---------------------------------------------------------------------------------

25.05. Wtorek

Cykl: Krzysztoftorek // DnB / Jungle Open Decks

MAR & Citro + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

26.05. Środa

Cykl: Wednesday Dubstep Session // Open Decks

Ronin & Sprung + goście

start: 20.00
wjazd: free

---------------------------------------------------------------------------------

27.05. Czwartek

Cykl: 1stClass 1stDays – Zion Days
Muza: Reggae / Ragga / Dancehall / Hip Hop

Jabestin + goście

Start: 21.00
Wjazd: tba pln

---------------------------------------------------------------------------------

28.05. Piątek

Cykl: Airport
Muza: Minimal, Techno, Deep House, Dub

Este (good shit rec.)
Stru (fruit music)
Optik (oto studio)

Start: 22.00
Wjazd: 5/6 pln

---------------------------------------------------------------------------------

29.05. Sobota

Impreza: EXPLOIT THE BASS
Muza: Electro Clash/Elektronika/Glitch House

Duża Sala (electro):

Physical / Wwa
Cyna / EC-DJ's / Krk
Local Hero + Dezet / Organouts / Łdz/Krk
Junkie Punks / Krk
dMIT.RY / CZ
Blisters Boyz / FRA

Mała Sala (dubstep):

Wałek / Krk
Raskal+Nutz+Scarhand / Dub Lovin' Criminals / Kato
Talar / My Head is Dubby / Wrc
PZG / Blotklaat Rave / Krk
Dubseed / Dub Chanters / Krk

Start: 22.00
Wjazd: 15 pln

---------------------------------------------------------------------------------